Nasi podopieczni ...

Siedmioletnia Bianka, łagodna, bardzo nieśmiała sunia, która chciałaby znaleźć kochający domek, w którym będzie szczęśliwa

Sanni jest ośmioletnią, spokojną, nieco bojaźliwą sunią, której nie chce już właściciel.. Trafiła więc pod naszą opiekę i przebywa obecnie w hoteliku. Trochę onieśmielona nową sytuacją, ale z psami dogaduje się dobrze, lubi ludzi.

Wyniszczona, sponiewierana, zaniedbana, chora, smutna... Trafiła pod naszą opiekę po interwencji. Pojechała prosto do całodobowej kliniki weterynaryjnej w Warszawie,gdzie uprzednio przygotowaliśmy dla niej miejsce...

Dona to około czteroletnia sunia, która trafiła pod naszą opiekę ze schroniska. Znalazła dom, niestety w domu przebywała inna sunia i ostatecznie dziewczyny się nie dogadały, więc wróciła pod naszą opiekę.

Mokka to sunia w średnim wieku, któa trafiła pod naszą opiekę ze Schroniska dla Zwierząt. Przebywała w nim od wiosny... Dowiedzieliśmy się o niej tydzień temu i od razu podjęliśmy starania, aby ją zabrać. Trochę zalękniona, poznaje inny świat, poza murami Schroniska. ...

 Beta2

Stefcia prosi o pomoc!

Twoja wpłata pomoże nam w opłaceniu kosztów leczenia Stefci oraz kosztów jej wyżywienia i utrzymania w hotelu dla zwierząt. Stefcia to wspaniała i wdzięczna sunia, po operacji usunięcia guzów wrócił jej dobry humor i chęć do życia. Ogonek cieszy się ze wszystkiego.

Za każdą pomoc dziękujemy!

 

[powr-button label='Stefcia']

 

Pod naszą opiekę trafiła sunia...
Zdjęcia mówią więcej, niż tysiąc słów...

Wyniszczona, wyeksploatowana do granic, zmęczona życiem i licznymi porodami, z ogromnym guzem na klatce piersiowej i kilkoma na listwach mlecznych... Otrzymała wdzięczne imię Stefcia.

Sunię udało się odebrać ze schroniska dzięki pomocy Fundacji Animalia, której w tym miejscu składamy serdeczne podziękowania.

Sunia odwiedziła już weterynarza. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby ratować tą biedną, sponiewieraną przez ludzi i okrutny los, psią istotkę...

 

Jeżeli ktoś zechciałby wspomóc leczenie Stefci, będziemy bardzo dzięczni!

 

 

Stefcia jest już po bardzo cięzkiej i rozległej operacji usunięcia guzów. Został usunięty zarówno ogromny guz pod szyją, jak i mniejsze guzy wraz z cała listwą mleczną. Czekamy na wynik badania histopatologicznego.

Stefcia czuje się całkiem dobrze, chętnie wychodzsi na zewnątrz, usunięcie ciążącego jej balastu zdecydowanie sprawiło jej ulgę.

 

Stefcia1

Stefcia2

 

=============

 

Stefcia czuje się coraz lepiej :)

 

 

Kontakt w sprawie adopcji Barbara 500 803 769

Wątek Stefci jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=1279

Partnerzy