Nasi podopieczni ...

Czteroletni psiak z mocnym charakterem, oddany przez swoich właścicieli, którzy nie mogli się już dłużej nim opiekować. Piękny, ale wymagający, nie nadaje się do domu, w którym przebywają dzieci.

Sanni jest ośmioletnią, spokojną, nieco bojaźliwą sunią, której nie chce już właściciel.. Trafiła więc pod naszą opiekę i przebywa obecnie w hoteliku. Trochę onieśmielona nową sytuacją, ale z psami dogaduje się dobrze, lubi ludzi.

Abi to dwuletni psiak. Trafił pod naszą opiekę po śmierci swojej właścicielki... Jednakowo kochany, co niewychowany ;) trzeba nad nim popracować. Nie potrafi skupić się na człowieku, ciągle jest w ruchu, wciąż nie ma czasu, bo trzeba gdzieś gonić.

Dona to około czteroletnia sunia, która trafiła pod naszą opiekę ze schroniska. Znalazła dom, niestety w domu przebywała inna sunia i ostatecznie dziewczyny się nie dogadały, więc wróciła pod naszą opiekę.

Pod naszą opiekę trafił około czteroletni psiak. Był bardzo otyły, badania wykazały, że cierpi na niedoczynność tarczycy, ale z pewnością nie sama tarczyca była powodem jego tuszy.

Podaruj nam swój 1%

Rozliczenie PIT z PITax.pl

Sponsorzy

superdog

NIKE

Wesprzyj nas

 

dotpay
Korzystając z usługi DOTPAY możesz szybko i łatwo dokonać wpłaty na nasze konto.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

 

 

 

 

Frytka jest młodziutką sunią, która trafiła pod naszą opiekę wprost od właściciela.

Właściciele nie mogli poświęcać jej tyle czasu, ile potrzebuje, więc zdecydowali oddać sunię do adopcji.

 

 

Frytka jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem, wciąż podskakuje rozdając buziaki.

Do psów przyjazna, o ile te również zachowują się przyjaźnie. Z pewnością na zaczepki odpowie.

Ze względu na młody wiek i żywiołowość Frytki, nie polecamy jej do domu z małymi dziećmi. Przez niewuwagę, mogłaby przewrócić i poturbować malucha, ale to nie ze względu na agresję, a jedynie na młodzieńczy, nieokiełznany temperament.

 

 

 

 

Przed decyzją o adopcji Frytki, prosimy zapoznać się z charakterystyką rasy. Adopcja to decyzja na długe lata, musi być świadoma i odpowiedzialna.

 

Kontakt w sprawie adopcji - Magdalena 501 714 686

 

Wątek Frytki jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=524

Partnerzy