Nasi podopieczni ...

Siedmioletnia Bianka, łagodna, bardzo nieśmiała sunia, która chciałaby znaleźć kochający domek, w którym będzie szczęśliwa

Sanni jest ośmioletnią, spokojną, nieco bojaźliwą sunią, której nie chce już właściciel.. Trafiła więc pod naszą opiekę i przebywa obecnie w hoteliku. Trochę onieśmielona nową sytuacją, ale z psami dogaduje się dobrze, lubi ludzi.

Basia jest ośmioletnią sunią, która marzy o ciepłym domku. Bardzo łagodna, przyjacielska, otwarta, chętnie rozdająca buziaki, cieszy się z zainteresowania, jakie okazuje jej człowiek

Dona to około czteroletnia sunia, która trafiła pod naszą opiekę ze schroniska. Znalazła dom, niestety w domu przebywała inna sunia i ostatecznie dziewczyny się nie dogadały, więc wróciła pod naszą opiekę.

Pod naszą opiekę trafił około czteroletni psiak. Był bardzo otyły, badania wykazały, że cierpi na niedoczynność tarczycy, ale z pewnością nie sama tarczyca była powodem jego tuszy.

Podaruj nam swój 1%

 

Sponsorzy

superdog

NIKE

Wesprzyj nas

 

dotpay
Korzystając z usługi DOTPAY możesz szybko i łatwo dokonać wpłaty na nasze konto.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

          

 

 

 

 

 

Fason to niespełna roczny psiak. Jego właściciele nie potrafili poradzić sobie z temperamentem młodzieńca, więc większość czasu siedział samotnie, zamknięty na balkonie.

Fason to fantastyczny psiak, przyjacielski, wesoły, chociaż momentami lekko niepewny, jakby się bał, że dostanie w skórę, kuli się i podwija ogonek. Z ogonkiem Fasona też stało się coś strasznego, niestety nie wiemy, co.. Ogonek jest krótszy, jakby ucięto końcówkę. Ale pozostała częśc ogonka doskonale spełnia swoją rolę i pozwala Fasonowi cieszyć się każdą chwilą spędzoną z człowiekiem.

Fason szuka kochającego i odpowiedzialnego domku. Jest wykastrowany, posiada chip.

Kontakt w sprawie adopcji Anna 501 409 850

Wątek Fasona jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=928

Partnerzy