Nasi podopieczni ...

Siedmioletnia Bianka, łagodna, bardzo nieśmiała sunia, która chciałaby znaleźć kochający domek, w którym będzie szczęśliwa

Sanni jest ośmioletnią, spokojną, nieco bojaźliwą sunią, której nie chce już właściciel.. Trafiła więc pod naszą opiekę i przebywa obecnie w hoteliku. Trochę onieśmielona nową sytuacją, ale z psami dogaduje się dobrze, lubi ludzi.

Basia jest ośmioletnią sunią, która marzy o ciepłym domku. Bardzo łagodna, przyjacielska, otwarta, chętnie rozdająca buziaki, cieszy się z zainteresowania, jakie okazuje jej człowiek

Dona to około czteroletnia sunia, która trafiła pod naszą opiekę ze schroniska. Znalazła dom, niestety w domu przebywała inna sunia i ostatecznie dziewczyny się nie dogadały, więc wróciła pod naszą opiekę.

Pod naszą opiekę trafił około czteroletni psiak. Był bardzo otyły, badania wykazały, że cierpi na niedoczynność tarczycy, ale z pewnością nie sama tarczyca była powodem jego tuszy.

Podaruj nam swój 1%

 

Sponsorzy

superdog

NIKE

Wesprzyj nas

 

dotpay
Korzystając z usługi DOTPAY możesz szybko i łatwo dokonać wpłaty na nasze konto.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

          

 

 

 

 

 

Sati - ośmioletnia sunia, drobniutka sunisia, bardzo nieśmiała, więcej o jej charakterze będziemy mogli powiedzieć za jakiś czas.
Uszy do leczenia, pod przeponą zmiana, wyglądająca na jakąś bliznę, ale wyglądająca brzydko. W najbliższych dniach Sati odwiedzi lecznicę, będzie miała wykonane wszystkie badania, oraz USG.

 

Na pierwszym zdjęciu z Ramoną (Sati po lewej)

Przed adopcją Sati zostanie wysterylizowana.

Zanim podejmą Państwo decyzję o adopcji Sati, prosimy zapoznać się z charakterystyką rasy.

Kontakt w sprawie adopcji - Barbara 500 803 769

Wątekj Sati jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=1246

Partnerzy