Nasi podopieczni ...

Siedmioletnia Bianka, łagodna, bardzo nieśmiała sunia, która chciałaby znaleźć kochający domek, w którym będzie szczęśliwa

Sanni jest ośmioletnią, spokojną, nieco bojaźliwą sunią, której nie chce już właściciel.. Trafiła więc pod naszą opiekę i przebywa obecnie w hoteliku. Trochę onieśmielona nową sytuacją, ale z psami dogaduje się dobrze, lubi ludzi.

Basia jest ośmioletnią sunią, która marzy o ciepłym domku. Bardzo łagodna, przyjacielska, otwarta, chętnie rozdająca buziaki, cieszy się z zainteresowania, jakie okazuje jej człowiek

Dona to około czteroletnia sunia, która trafiła pod naszą opiekę ze schroniska. Znalazła dom, niestety w domu przebywała inna sunia i ostatecznie dziewczyny się nie dogadały, więc wróciła pod naszą opiekę.

Ośmioletnia, wspaniała, zrównoważona, przekochana sunia, wpatrzona w człowieka, jak w obrazek... Nel poszukuje rodzinnego ciepła ...

Sponsorzy

superdog

NIKE

Wesprzyj nas

 

dotpay
Korzystając z usługi DOTPAY możesz szybko i łatwo dokonać wpłaty na nasze konto.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

          

 

 

 

 

 

Pod naszą opiekę trafiła młoda, niespełna dwuletnia sunia.
Po śmierci swojego Pana, została na zaniedbanym podwórku, przypięta do budy grubym łańcuchem...
W tej chwili jest już po zabiegu sterylizacji, w hotelu dla zwierząt.

Z pewnością wymagana będzie nauka czystości, oraz zasad panujących w domu, z racji tego, że sunia mieszkała przy budzie, może na początku brudzić. To zrozumiałe.
Podobnie z chodzeniem na smyczy - nikt jej nigdy nie wyprowadzał na spacery, więc na razie nie wie, jak się zachować.
Ale sunia jest mądra, szybko się uczy, wystarczy więc trochę cierpliwości :)

Aktualizacja:
Klara bardzo dobrze odnalazła się w stadzie, po początkowym okresie strachu i niepewności, ostrzegawczego powarkiwania na wszelki wypadek, nastąpił okres radosnych zabaw z psiakami, szalonych pomysłów i wiecznie merdającego ogonka.
Czystość opanowana, chociaż należy pamiętać, że po zmianie otoczenia - przeprowadzce do nowego domu, stres z tym związany może spowodować wpadki na początku. Trzeba być na to przygotowanym i liczyć się, że może trzeba będzie zwinąć dywany na początku, do momentu, aż się sunia zadomowi.

Klara jest bardzo energiczna i skoczna, w jej przypadku odpada zostawianie resztek jedzenia, lub innych atrakcyjnych przedmiotów na stołach, czy blatach. Będzie prawie pewne, że będzie próbowała się do nich dostać, co przy jej zwinności zapewne jej się uda :)

Kontakt - Barbara 500 803 769

Wątek suni jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=6

Partnerzy