Nasi podopieczni ...

Frytka jest młodziutką sunią, która trafiła pod naszą opiekę wprost od właściciela. Właściciele nie mogli poświęcać jej tyle czasu, ile potrzebuje, więc zdecydowali oddać sunię do adopcji.

Sanni jest ośmioletnią, spokojną, nieco bojaźliwą sunią, której nie chce już właściciel.. Trafiła więc pod naszą opiekę i przebywa obecnie w hoteliku. Trochę onieśmielona nową sytuacją, ale z psami dogaduje się dobrze, lubi ludzi.

Baron jest dwuletnim psem, który w swoim krótkim jeszcze życiu zaliczył już dwa domy i pobyt w schronisku.. Pzez ostatni rok mieszkał w domu, wychowywał się z dzieckiem. Został oddany do schroniska.

Keta to siedmioletnia sunia, która trafiła pod naszą opiekę po zakończeniu pracy na Uniwersytecie Przyrodniczym. Kontaktowa, śmiała, mająca swoje zdanie.

Pod naszą opiekę trafił około czteroletni psiak. Był bardzo otyły, badania wykazały, że cierpi na niedoczynność tarczycy, ale z pewnością nie sama tarczyca była powodem jego tuszy.

Sponsorzy

superdog

NIKE

Wesprzyj nas

 

dotpay
Korzystając z usługi DOTPAY możesz szybko i łatwo dokonać wpłaty na nasze konto.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

 

 

 

 

Pod naszą opiekę trafiła młoda, niespełna dwuletnia sunia.
Po śmierci swojego Pana, została na zaniedbanym podwórku, przypięta do budy grubym łańcuchem...
W tej chwili jest już po zabiegu sterylizacji, w hotelu dla zwierząt.

Z pewnością wymagana będzie nauka czystości, oraz zasad panujących w domu, z racji tego, że sunia mieszkała przy budzie, może na początku brudzić. To zrozumiałe.
Podobnie z chodzeniem na smyczy - nikt jej nigdy nie wyprowadzał na spacery, więc na razie nie wie, jak się zachować.
Ale sunia jest mądra, szybko się uczy, wystarczy więc trochę cierpliwości :)

Aktualizacja:
Klara bardzo dobrze odnalazła się w stadzie, po początkowym okresie strachu i niepewności, ostrzegawczego powarkiwania na wszelki wypadek, nastąpił okres radosnych zabaw z psiakami, szalonych pomysłów i wiecznie merdającego ogonka.
Czystość opanowana, chociaż należy pamiętać, że po zmianie otoczenia - przeprowadzce do nowego domu, stres z tym związany może spowodować wpadki na początku. Trzeba być na to przygotowanym i liczyć się, że może trzeba będzie zwinąć dywany na początku, do momentu, aż się sunia zadomowi.

Klara jest bardzo energiczna i skoczna, w jej przypadku odpada zostawianie resztek jedzenia, lub innych atrakcyjnych przedmiotów na stołach, czy blatach. Będzie prawie pewne, że będzie próbowała się do nich dostać, co przy jej zwinności zapewne jej się uda :)

Kontakt - Barbara 500 803 769

Wątek suni jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=6

Partnerzy

 

Nasza strona do prawidłowego działania wykorzystuje pliki "cookies". Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.