Nasi podopieczni ...

Młoda, niespełna dwuletnia sunia. Po śmierci swojego Pana, została na zaniedbanym podwórku, przypięta do budy grubym łańcuchem... W tej chwili jest już po zabiegu sterylizacji, w hotelu dla zwierząt.

Drobna, zagubiona sunia odebrana z pseudo wraz z innymi psiakami, spokojna i nieufna. Z pewnością na świat wydała wiele szczeniąt, wyeksploatowana i wyniszczona. Szuka kontaktu wzrokowego, jakby pytała..."co ze mną będzie?"

Nieśmiały łaciatek. Pies został zabrany z pseudo wraz z resztą psów. Kochany delikatny chłopaczek.

Keta to siedmioletnia sunia, która trafiła pod naszą opiekę po zakończeniu pracy na Uniwersytecie Przyrodniczym. Kontaktowa, śmiała, mająca swoje zdanie.

Zara dzieliła z resztą psiaków okrutny los w pseudo. Sponiewierana i zaniedbana dziś nie wygląda najlepiej. Wycofana i lękliwa, unika kontaktu z człowiekiem, bardziej ceni sobie towarzystwo psów.

Sponsorzy

superdog

NIKE

Wesprzyj nas

 

dotpay
Korzystając z usługi DOTPAY możesz szybko i łatwo dokonać wpłaty na nasze konto.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

 

 

 

 

Miło nam poinformować, że Shaggy zyskał wirtualnego opiekuna :)

Wirtualnym opiekunemShaggy'ego została Firma F.H.U. BOS S.C. Bożena Soszyńska, Maciej Soszyński z Warszawy

W imieniu Shaggy'ego pięknie dziękujemy!

 

 

Shaggy ma dziewięć lat, pod naszą opiekę trafił pięć lat temu. Nie ma chłopak szczęścia… Jest przepięknym, niesamowicie inteligentnym psem, ale potrzebuje zdecydowanego i konsekwentnego opiekuna. Od pięciu lat Shaggy przebywa w hotelu dla zwierząt. Przez ten czas bardzo się zmienił.

Potrafi wykonywać podstawowe komendy, ale trzeba codziennie ćwiczyć ich powtarzanie. Taka intelektualna rozrywka jest dobra dla Shaggy’ego i wzmacnia więź z przewodnikiem.
Uwielbia chodzić na spacery.

Shaggy jest wesołym, zawsze uśmiechniętym psiakiem. Ze swoimi kolegami i koleżankami w hotelu dogaduje się znakomicie.
Nowy właściciel Shaggy'ego musi zdawać sobie sprawę z tego, że czeka go z Shaggym sporo pracy. Każdego dnia trzeba utrwalać to, czego nauczył się w hotelu i nagradzać każde pozytywne zachowanie. Shaggy potrzebuje jasnych, zrozumiałych sygnałów i żelaznej dyscypliny właściciela. Ponieważ to właśnie od właściciela zależy, czy wspólne życie z Shaggym będzie przynosiło radość każdego dnia.

Nie polecamy psiaka do domu z małymi dziećmi.
Shaggy jest wykastrowany, posiada wszystkie szczepienia.

W kwietniu 2017 Shaggy przeszedł udar... Przez długie cztery tygodnie nie mógł się poruszać, początkowo miał także problem z podniesieniem głowy.

Intensywna rehabilitacja oraz leki sprawiły, że stan Shaggy'ego znacznie się poprawił, niestety nie wrócił on już do pełnej sprawności. Porusza się sam, ale jego chód jest chwiejny, a główka przechylona na bok. Ale Shaggy radzi sobie dzielnie, bardzo lubi spacerować w swoim tempie po całym terenie hotelu i zaglądać w znajome sobie kąty.

Kontakt w sprawie adopcji Barbara 500 803 769

Wątek Shaggy'ego jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=17

Zachęcamy również do wirtualnej adopcji Shaggy'ego

 

 

Partnerzy

 

Nasza strona do prawidłowego działania wykorzystuje pliki "cookies". Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.