Nasi podopieczni ...

Czteroletni psiak z mocnym charakterem, oddany przez swoich właścicieli, którzy nie mogli się już dłużej nim opiekować. Piękny, ale wymagający, nie nadaje się do domu, w którym przebywają dzieci.

Sanni jest ośmioletnią, spokojną, nieco bojaźliwą sunią, której nie chce już właściciel.. Trafiła więc pod naszą opiekę i przebywa obecnie w hoteliku. Trochę onieśmielona nową sytuacją, ale z psami dogaduje się dobrze, lubi ludzi.

Abi to dwuletni psiak. Trafił pod naszą opiekę po śmierci swojej właścicielki... Jednakowo kochany, co niewychowany ;) trzeba nad nim popracować. Nie potrafi skupić się na człowieku, ciągle jest w ruchu, wciąż nie ma czasu, bo trzeba gdzieś gonić.

Dona to około czteroletnia sunia, która trafiła pod naszą opiekę ze schroniska. Znalazła dom, niestety w domu przebywała inna sunia i ostatecznie dziewczyny się nie dogadały, więc wróciła pod naszą opiekę.

Pod naszą opiekę trafił około czteroletni psiak. Był bardzo otyły, badania wykazały, że cierpi na niedoczynność tarczycy, ale z pewnością nie sama tarczyca była powodem jego tuszy.

Podaruj nam swój 1%

Rozliczenie PIT z PITax.pl

Sponsorzy

superdog

NIKE

Wesprzyj nas

 

dotpay
Korzystając z usługi DOTPAY możesz szybko i łatwo dokonać wpłaty na nasze konto.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

 

 

 

 

Demi to młodziutka, niespełna dwuletnia sunia, która trafiła pod naszą opiekę ze schroniska.
Przypomina bardziej ogara, niż beagle.

Sunieczkę można określić najprościej jednym słowem - żywioł.

Demi kocha l;udzi, cieszy się całą sobą na widok człowieka, z psami dogaduje się bez problemu. Mogłaby zamieszkać z dziećmi, nie ma w niej krzty agresji, ale ze względu na jej żywiołowość, kontakty z dziećmi powinny być uważnie kontrolowane przez osobę dorosłą.

Nie znamy przeszłości suni, nie wiemy gdzie wcześniej mieszkała, przyszły opiekun musi zdawać sobie sprawę, że kłopot z zachowaniem czystości nie będzie niczym zaskakującym. Chodzenie na smyczy to również spore wyzwanie, tutaj wymagana jest nauka od podstaw.

Demi jest wysterylizowana, zaszczepiona, posiada chip.
Czeka na swój nowy domek w hotelu dla zwierząt.

Kontakt w sprawie adopcji - Tomasz 663 599 892

Wątek Demi jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=7

Partnerzy