Nasi podopieczni ...

Młoda, niespełna dwuletnia sunia. Po śmierci swojego Pana, została na zaniedbanym podwórku, przypięta do budy grubym łańcuchem... W tej chwili jest już po zabiegu sterylizacji, w hotelu dla zwierząt.

Drobna, zagubiona sunia odebrana z pseudo wraz z innymi psiakami, spokojna i nieufna. Z pewnością na świat wydała wiele szczeniąt, wyeksploatowana i wyniszczona. Szuka kontaktu wzrokowego, jakby pytała..."co ze mną będzie?"

Nieśmiały łaciatek. Pies został zabrany z pseudo wraz z resztą psów. Kochany delikatny chłopaczek.

Keta to siedmioletnia sunia, która trafiła pod naszą opiekę po zakończeniu pracy na Uniwersytecie Przyrodniczym. Kontaktowa, śmiała, mająca swoje zdanie.

Zara dzieliła z resztą psiaków okrutny los w pseudo. Sponiewierana i zaniedbana dziś nie wygląda najlepiej. Wycofana i lękliwa, unika kontaktu z człowiekiem, bardziej ceni sobie towarzystwo psów.

Sponsorzy

superdog

NIKE

Wesprzyj nas

 

dotpay
Korzystając z usługi DOTPAY możesz szybko i łatwo dokonać wpłaty na nasze konto.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

 

 

 

 

Demi to młodziutka, niespełna dwuletnia sunia, która trafiła pod naszą opiekę ze schroniska.
Przypomina bardziej ogara, niż beagle.

Sunieczkę można określić najprościej jednym słowem - żywioł.

Demi kocha l;udzi, cieszy się całą sobą na widok człowieka, z psami dogaduje się bez problemu. Mogłaby zamieszkać z dziećmi, nie ma w niej krzty agresji, ale ze względu na jej żywiołowość, kontakty z dziećmi powinny być uważnie kontrolowane przez osobę dorosłą.

Nie znamy przeszłości suni, nie wiemy gdzie wcześniej mieszkała, przyszły opiekun musi zdawać sobie sprawę, że kłopot z zachowaniem czystości nie będzie niczym zaskakującym. Chodzenie na smyczy to również spore wyzwanie, tutaj wymagana jest nauka od podstaw.

Demi jest wysterylizowana, zaszczepiona, posiada chip.
Czeka na swój nowy domek w hotelu dla zwierząt.

Kontakt w sprawie adopcji - Tomasz 663 599 892

Wątek Demi jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=7

Partnerzy

 

Nasza strona do prawidłowego działania wykorzystuje pliki "cookies". Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.