Nasi podopieczni ...

Czteroletni psiak z mocnym charakterem, oddany przez swoich właścicieli, którzy nie mogli się już dłużej nim opiekować. Piękny, ale wymagający, nie nadaje się do domu, w którym przebywają dzieci.

Sanni jest ośmioletnią, spokojną, nieco bojaźliwą sunią, której nie chce już właściciel.. Trafiła więc pod naszą opiekę i przebywa obecnie w hoteliku. Trochę onieśmielona nową sytuacją, ale z psami dogaduje się dobrze, lubi ludzi.

Abi to dwuletni psiak. Trafił pod naszą opiekę po śmierci swojej właścicielki... Jednakowo kochany, co niewychowany ;) trzeba nad nim popracować. Nie potrafi skupić się na człowieku, ciągle jest w ruchu, wciąż nie ma czasu, bo trzeba gdzieś gonić.

Dona to około czteroletnia sunia, która trafiła pod naszą opiekę ze schroniska. Znalazła dom, niestety w domu przebywała inna sunia i ostatecznie dziewczyny się nie dogadały, więc wróciła pod naszą opiekę.

Pod naszą opiekę trafił około czteroletni psiak. Był bardzo otyły, badania wykazały, że cierpi na niedoczynność tarczycy, ale z pewnością nie sama tarczyca była powodem jego tuszy.

Podaruj nam swój 1%

Rozliczenie PIT z PITax.pl

Sponsorzy

superdog

NIKE

Wesprzyj nas

 

dotpay
Korzystając z usługi DOTPAY możesz szybko i łatwo dokonać wpłaty na nasze konto.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

 

 

 

 

Około czteroletni psiak, znaleziony w Katowicach, czekał na swojego właściciela...
Właściciel odnalazł się, ale... Nie odebrał psa, już go nie chce...
George znalazł nowy dom. Wydawałoby się, że wszystko jest w porządku, jednak nowi właściciele kompletnie nie poradzili sobie z wychowywaniem beagla.

George jest psem żywiołowym, energicznym. Tą energię powinien rozładować na intensywnym spacerze z właścicielem, inaczej będzie ją rozładowywał w domu - brojąc.
Z zachowywaniem czystości nie ma problemu, ale na smyczy kompletnie nie potrafi chodzić, ciągnie, jak parowóz. Tutaj więc jest wymagana nauka i sporo cierpliwości.

Psiak szuka odpowiedzialnego domu, doświadczonego i świadomego potrzeb rasy.

Kontakt w sprawie adopcji - Barbara 500 803 769

Wątek psiaka jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=14

Partnerzy