Nasi podopieczni ...

Młoda, niespełna dwuletnia sunia. Po śmierci swojego Pana, została na zaniedbanym podwórku, przypięta do budy grubym łańcuchem... W tej chwili jest już po zabiegu sterylizacji, w hotelu dla zwierząt.

Drobna, zagubiona sunia odebrana z pseudo wraz z innymi psiakami, spokojna i nieufna. Z pewnością na świat wydała wiele szczeniąt, wyeksploatowana i wyniszczona. Szuka kontaktu wzrokowego, jakby pytała..."co ze mną będzie?"

Nieśmiały łaciatek. Pies został zabrany z pseudo wraz z resztą psów. Kochany delikatny chłopaczek.

Keta to siedmioletnia sunia, która trafiła pod naszą opiekę po zakończeniu pracy na Uniwersytecie Przyrodniczym. Kontaktowa, śmiała, mająca swoje zdanie.

Zara dzieliła z resztą psiaków okrutny los w pseudo. Sponiewierana i zaniedbana dziś nie wygląda najlepiej. Wycofana i lękliwa, unika kontaktu z człowiekiem, bardziej ceni sobie towarzystwo psów.

Sponsorzy

superdog

NIKE

Wesprzyj nas

 

dotpay
Korzystając z usługi DOTPAY możesz szybko i łatwo dokonać wpłaty na nasze konto.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

 

 

 

 

Około czteroletni psiak, znaleziony w Katowicach, czekał na swojego właściciela...
Właściciel odnalazł się, ale... Nie odebrał psa, już go nie chce...
George znalazł nowy dom. Wydawałoby się, że wszystko jest w porządku, jednak nowi właściciele kompletnie nie poradzili sobie z wychowywaniem beagla.

George jest psem żywiołowym, energicznym. Tą energię powinien rozładować na intensywnym spacerze z właścicielem, inaczej będzie ją rozładowywał w domu - brojąc.
Z zachowywaniem czystości nie ma problemu, ale na smyczy kompletnie nie potrafi chodzić, ciągnie, jak parowóz. Tutaj więc jest wymagana nauka i sporo cierpliwości.

Psiak szuka odpowiedzialnego domu, doświadczonego i świadomego potrzeb rasy.

Kontakt w sprawie adopcji - Barbara 500 803 769

Wątek psiaka jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=14

Partnerzy

 

Nasza strona do prawidłowego działania wykorzystuje pliki "cookies". Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.