Nasi podopieczni ...

Siedmioletnia Bianka, łagodna, bardzo nieśmiała sunia, która chciałaby znaleźć kochający domek, w którym będzie szczęśliwa

Sanni jest ośmioletnią, spokojną, nieco bojaźliwą sunią, której nie chce już właściciel.. Trafiła więc pod naszą opiekę i przebywa obecnie w hoteliku. Trochę onieśmielona nową sytuacją, ale z psami dogaduje się dobrze, lubi ludzi.

Basia jest ośmioletnią sunią, która marzy o ciepłym domku. Bardzo łagodna, przyjacielska, otwarta, chętnie rozdająca buziaki, cieszy się z zainteresowania, jakie okazuje jej człowiek

Dona to około czteroletnia sunia, która trafiła pod naszą opiekę ze schroniska. Znalazła dom, niestety w domu przebywała inna sunia i ostatecznie dziewczyny się nie dogadały, więc wróciła pod naszą opiekę.

Ośmioletnia, wspaniała, zrównoważona, przekochana sunia, wpatrzona w człowieka, jak w obrazek... Nel poszukuje rodzinnego ciepła ...

Sponsorzy

superdog

NIKE

Wesprzyj nas

 

dotpay
Korzystając z usługi DOTPAY możesz szybko i łatwo dokonać wpłaty na nasze konto.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

          

 

 

 

 

 

Około czteroletni psiak, znaleziony w Katowicach, czekał na swojego właściciela...
Właściciel odnalazł się, ale... Nie odebrał psa, już go nie chce...
George znalazł nowy dom. Wydawałoby się, że wszystko jest w porządku, jednak nowi właściciele kompletnie nie poradzili sobie z wychowywaniem beagla.

George jest psem żywiołowym, energicznym. Tą energię powinien rozładować na intensywnym spacerze z właścicielem, inaczej będzie ją rozładowywał w domu - brojąc.
Z zachowywaniem czystości nie ma problemu, ale na smyczy kompletnie nie potrafi chodzić, ciągnie, jak parowóz. Tutaj więc jest wymagana nauka i sporo cierpliwości.

Psiak szuka odpowiedzialnego domu, doświadczonego i świadomego potrzeb rasy.

Kontakt w sprawie adopcji - Barbara 500 803 769

Wątek psiaka jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=14

Partnerzy