Nasi podopieczni ...

Młoda, niespełna dwuletnia sunia. Po śmierci swojego Pana, została na zaniedbanym podwórku, przypięta do budy grubym łańcuchem... W tej chwili jest już po zabiegu sterylizacji, w hotelu dla zwierząt.

Drobna, zagubiona sunia odebrana z pseudo wraz z innymi psiakami, spokojna i nieufna. Z pewnością na świat wydała wiele szczeniąt, wyeksploatowana i wyniszczona. Szuka kontaktu wzrokowego, jakby pytała..."co ze mną będzie?"

Nieśmiały łaciatek. Pies został zabrany z pseudo wraz z resztą psów. Kochany delikatny chłopaczek.

Keta to siedmioletnia sunia, która trafiła pod naszą opiekę po zakończeniu pracy na Uniwersytecie Przyrodniczym. Kontaktowa, śmiała, mająca swoje zdanie.

Zara dzieliła z resztą psiaków okrutny los w pseudo. Sponiewierana i zaniedbana dziś nie wygląda najlepiej. Wycofana i lękliwa, unika kontaktu z człowiekiem, bardziej ceni sobie towarzystwo psów.

Sponsorzy

superdog

NIKE

Wesprzyj nas

 

dotpay
Korzystając z usługi DOTPAY możesz szybko i łatwo dokonać wpłaty na nasze konto.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

 

 

 

 

Czteroletni psiak z mocnym charakterem, oddany przez swoich właścicieli, którzy nie mogli się już dłużej nim opiekować.

Piękny, ale wymagający, nie nadaje się do domu, w którym przebywają dzieci.

Z innymi psami dogaduje się raczej dobrze, potrafi zachowywać czystość, ale trzeba mieć na uwadze, że to pies po przejściach, więc wpadki z czystością na początku nie będą niczym dziwnym.

Bergo szuka doświadczonego domku. To pies dla zdecydowanego opiekuna, który jasno określi zasady panujące w domu i będzie ich konsekwentnie przestrzegał, a jednocześnie będzie wiedział w którym momencie trzeba odpuścić i poczekać, aż Bergo się wyciszy.
To pies nie dla każdego, podejmując decyzję o adopcji trzeba być tego świadomym.

Kontakt w sprawie Bergo - Tomasz 663 599 892

Wątek Bergo jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=15

Partnerzy

 

Nasza strona do prawidłowego działania wykorzystuje pliki "cookies". Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.