Nasi podopieczni ...

Czteroletni psiak z mocnym charakterem, oddany przez swoich właścicieli, którzy nie mogli się już dłużej nim opiekować. Piękny, ale wymagający, nie nadaje się do domu, w którym przebywają dzieci.

Sanni jest ośmioletnią, spokojną, nieco bojaźliwą sunią, której nie chce już właściciel.. Trafiła więc pod naszą opiekę i przebywa obecnie w hoteliku. Trochę onieśmielona nową sytuacją, ale z psami dogaduje się dobrze, lubi ludzi.

Abi to dwuletni psiak. Trafił pod naszą opiekę po śmierci swojej właścicielki... Jednakowo kochany, co niewychowany ;) trzeba nad nim popracować. Nie potrafi skupić się na człowieku, ciągle jest w ruchu, wciąż nie ma czasu, bo trzeba gdzieś gonić.

Dona to około czteroletnia sunia, która trafiła pod naszą opiekę ze schroniska. Znalazła dom, niestety w domu przebywała inna sunia i ostatecznie dziewczyny się nie dogadały, więc wróciła pod naszą opiekę.

Pod naszą opiekę trafił około czteroletni psiak. Był bardzo otyły, badania wykazały, że cierpi na niedoczynność tarczycy, ale z pewnością nie sama tarczyca była powodem jego tuszy.

Podaruj nam swój 1%

Rozliczenie PIT z PITax.pl

Sponsorzy

superdog

NIKE

Wesprzyj nas

 

dotpay
Korzystając z usługi DOTPAY możesz szybko i łatwo dokonać wpłaty na nasze konto.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

 

 

 

 

Zoja jest młodą, czteroletnią sunią, która drugi raz wróciła z adopcji...
W obu przypadkach powodem oddania Zoi było pogryzienie.

Zoja potrafi wiele komend, poprzedni właściciele włożyli ogrom pracy w układanie Zoi.
W tej chwili przebywa w hotelu dla zwierząt.

W hotelu jak dotąd nie było żadnych incydentów, z psami dogaduje się dobrze.

Zoja będzie szukać nowego domu. Domu absolutnie konsekwentnego i doświadczonego, który będzie kontynuował pracę z Zoją, najlepiej pod okiem szkoleniowca.
Dom, w którym przebywają dzieci nie będzie brany pod uwagę.
Zoja jest trudnym psem i potrzebuje opiekunów, którzy będą potrafili nad nią zapanować.
Prosimy nie sugerować się pięknym wyglądem suni. To nie może być kryterium, decydujące o chęci przygarnięcia Zoi. Prosimy zapoznać się z charakterystyką i wymaganiami rasy, i zastanowić się, czy na pewno wszyscy domownicy poradzą sobie z wychowaniem takiego psa, jak Zoja.

Kontakt w sprawie adopcji - Magdalena 501 714 686

Wątek Zoi jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=32

Partnerzy