Nasi podopieczni ...

Siedmioletnia Bianka, łagodna, bardzo nieśmiała sunia, która chciałaby znaleźć kochający domek, w którym będzie szczęśliwa

Sanni jest ośmioletnią, spokojną, nieco bojaźliwą sunią, której nie chce już właściciel.. Trafiła więc pod naszą opiekę i przebywa obecnie w hoteliku. Trochę onieśmielona nową sytuacją, ale z psami dogaduje się dobrze, lubi ludzi.

Basia jest ośmioletnią sunią, która marzy o ciepłym domku. Bardzo łagodna, przyjacielska, otwarta, chętnie rozdająca buziaki, cieszy się z zainteresowania, jakie okazuje jej człowiek

Dona to około czteroletnia sunia, która trafiła pod naszą opiekę ze schroniska. Znalazła dom, niestety w domu przebywała inna sunia i ostatecznie dziewczyny się nie dogadały, więc wróciła pod naszą opiekę.

Ośmioletnia, wspaniała, zrównoważona, przekochana sunia, wpatrzona w człowieka, jak w obrazek... Nel poszukuje rodzinnego ciepła ...

Sponsorzy

superdog

NIKE

Wesprzyj nas

 

dotpay
Korzystając z usługi DOTPAY możesz szybko i łatwo dokonać wpłaty na nasze konto.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

          

 

 

 

 

 

amczyk z Wojtyszek...

Ktoś go potrącił i zostawił... nie udzielił pomocy.. tak został znaleziony i trafił do schroniska w Wojtyszkach.
Biedak miał roztrzaskaną głowę, nikt nie wiedział czy przeżyje, obrzęk mózgu, połamane kości czaszki...nikt nie umiał powiedzieć co przyniosą kolejne dni,
ale na całe szczęście wola życia drzemiąca w psim ciele była silniejsza ponad wszystko.

Po kilku krytycznych dobach pies zaczął się podnosić, obrzęk mózgu zmniejszył się, w schronisku wykonano zabieg kastracji, niestety powstał krwiak i spory obrzęk.

W tej chwili pies jest podopiecznym Stowarzyszenia Beagle w Potrzebie, przebywa w Domu Tymczasowym gdzie ma opiekę weterynaryjną przez 24 godziny na dobę, będzie również prowadzona dalsza diagnostyka i leczenie.

Psiak jest bardzo chudziutki, w wynikach krwi anemia. Zdjęcie RTG pokazało śrut za uchem, będziemy sprawdzać, czy nie ma go więcej.
Psiak przekrzywia główkę na jedną stronę, konieczna będzie konsultacja neurologiczna, być może TK głowy. W tej chwili pies przyjmuje leki.
Dom Tymczasowy walczy z opuchlizną i krwiakiem, który wytworzył się po zabiegu kastracji

Jeżeli ktoś zechce wspomóc psa w jego drodze do pełni zdrowia, będziemy niesamiowicie wdzięczni!

Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie
ul. Sumińska 59
44-290 Jejkowice
Volkswagen Bank 60 2130 0004 2001 0640 2028 0002
Tytułem - pies z Wojtyszek

Za każdą pomoc składamy Wam z serca płynące podziękowania!

Kontakt - Barbara 500 803 769

Partnerzy