Nasi podopieczni ...

Młoda, niespełna dwuletnia sunia. Po śmierci swojego Pana, została na zaniedbanym podwórku, przypięta do budy grubym łańcuchem... W tej chwili jest już po zabiegu sterylizacji, w hotelu dla zwierząt.

Drobna, zagubiona sunia odebrana z pseudo wraz z innymi psiakami, spokojna i nieufna. Z pewnością na świat wydała wiele szczeniąt, wyeksploatowana i wyniszczona. Szuka kontaktu wzrokowego, jakby pytała..."co ze mną będzie?"

Nieśmiały łaciatek. Pies został zabrany z pseudo wraz z resztą psów. Kochany delikatny chłopaczek.

Keta to siedmioletnia sunia, która trafiła pod naszą opiekę po zakończeniu pracy na Uniwersytecie Przyrodniczym. Kontaktowa, śmiała, mająca swoje zdanie.

Zara dzieliła z resztą psiaków okrutny los w pseudo. Sponiewierana i zaniedbana dziś nie wygląda najlepiej. Wycofana i lękliwa, unika kontaktu z człowiekiem, bardziej ceni sobie towarzystwo psów.

Sponsorzy

superdog

NIKE

Wesprzyj nas

 

dotpay
Korzystając z usługi DOTPAY możesz szybko i łatwo dokonać wpłaty na nasze konto.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

 

 

 

 

amczyk z Wojtyszek...

Ktoś go potrącił i zostawił... nie udzielił pomocy.. tak został znaleziony i trafił do schroniska w Wojtyszkach.
Biedak miał roztrzaskaną głowę, nikt nie wiedział czy przeżyje, obrzęk mózgu, połamane kości czaszki...nikt nie umiał powiedzieć co przyniosą kolejne dni,
ale na całe szczęście wola życia drzemiąca w psim ciele była silniejsza ponad wszystko.

Po kilku krytycznych dobach pies zaczął się podnosić, obrzęk mózgu zmniejszył się, w schronisku wykonano zabieg kastracji, niestety powstał krwiak i spory obrzęk.

W tej chwili pies jest podopiecznym Stowarzyszenia Beagle w Potrzebie, przebywa w Domu Tymczasowym gdzie ma opiekę weterynaryjną przez 24 godziny na dobę, będzie również prowadzona dalsza diagnostyka i leczenie.

Psiak jest bardzo chudziutki, w wynikach krwi anemia. Zdjęcie RTG pokazało śrut za uchem, będziemy sprawdzać, czy nie ma go więcej.
Psiak przekrzywia główkę na jedną stronę, konieczna będzie konsultacja neurologiczna, być może TK głowy. W tej chwili pies przyjmuje leki.
Dom Tymczasowy walczy z opuchlizną i krwiakiem, który wytworzył się po zabiegu kastracji

Jeżeli ktoś zechce wspomóc psa w jego drodze do pełni zdrowia, będziemy niesamiowicie wdzięczni!

Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie
ul. Sumińska 59
44-290 Jejkowice
Volkswagen Bank 60 2130 0004 2001 0640 2028 0002
Tytułem - pies z Wojtyszek

Za każdą pomoc składamy Wam z serca płynące podziękowania!

Kontakt - Barbara 500 803 769

Partnerzy

 

Nasza strona do prawidłowego działania wykorzystuje pliki "cookies". Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.