Nasi podopieczni ...

Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie. Los pokrzywdzonych zwierząt nie jest nam obojętny, jesteśmy po to, aby pomagać.

Jaga to pięcioletnia sunia odebrana z pseudo hodowli.... Spokojna, łagodna, może zamieszkać z dziećmi...

Spragniony kontaktu z człowiekiem, spokojny, stateczny, pies w sile wieku...

Spokojna, trochę nieśmiała, musi człowieka lepiej poznać, aby nabrać zaufania...

Ozzy ma siedem lat, został zabrany razem z sześciorgiem swoich braci i sióstr, z miejsca, gdzie skazane były na nędzną egzystencję w błocie, zimnie, na deszczu, mrozie i palącym słońcu. ....

Co to jest adopcja wirtualna?

 

Wirtualna adopcja - to inaczej adopcja na odległość. To dobre rozwiązanie dla osób, które bardzo chcą pomóc jakiemuś zwierzakowi, a z powodu nieodpowiednich warunków mieszkaniowych, alergii, czy innych przyczyn, nie mogą przyjąć zwierzaka pod swój dach.
Polega ona na co miesięcznej wpłacie dowolnej zadeklarowanej kwoty dla konkretnego psiaka. Za te pieniądze my będziemy opłacać hotel, kupować karmę, przeznaczymy je na opiekę medyczną psiaka, jednym słowem zapewnimy mu wszystko, czego potrzebuje i będziemy mogli skupić się na szukaniu mu jak najlepszego domu.
Adopcja wirtualna dla osób prywatnych jest formą spełnienia chęci posiadania zwierzęcia, a dla Firm dobrą reklamą, ponieważ obok zdjęcia każdego psiaka, zamieszczamy imię, nazwę, lub logo Firmy z informacją, że ten właśnie psiak jest pod opieką konkretnej osoby, lub Firmy.

Wirtualnym opiekunem może być właściwie każdy - osoby prywatne, Firmy, Szkoły, Przedszkola, poszczególne klasy, lub grupy, ważna jest chęć i serce dla zwierząt.

Wirtualną adopcją można objąć praktycznie każdego psiaka znajdującego się pod opieką naszego Stowarzyszenia, a przebywającego w hotelu dla zwierząt.
Informacja o tym znajduje się w wątku psa. Jeden psiak może mieć kilku wirtualnych opiekunów. Szczególnie zależy nam na opiekunach dla starszych psiaków, które z racji swojego wieku mają mniejsze szanse na realne znalezienie domu.

Jeżeli zdarzy się tak, że psiak, którego zaadoptowałeś wirtualnie znajdzie dom, my powiadomimy Cię o tym, a Ty będziesz mógł objąć opieka wirtualną następnego psa w potrzebie.
Rozejrzyj się w dziale Adopcje, może znajdziesz w nim swojego wirtualnego podopiecznego?

Jeżeli chcesz w ten sposób pomóc jakiemuś psiakowi, skontaktuj się z nami!
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.