Nasi podopieczni ...

Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie. Los pokrzywdzonych zwierząt nie jest nam obojętny, jesteśmy po to, aby pomagać.

Pedro to dziesięcioletni, stateczny, wpatrzony w człowieka, pogodny beagle w średnim wieku....

To przekochany psiak, pogodny, energiczny, cieszy się na widok człowieka, przebywanie w jego bliskości sprawia mu przyjemność....

Poprzednie życie Rafiego było smutne... Szara egzystencja na krótkim łańcuchu, który łaskawie został przedłużony do przepisowych trzech metrów... Buda w pełnym słońcu, w miskach kości...

Vito trafił pod naszą opiekę odebrany z okropnych warunków, bardzo otyły, brudny i zaniedbany, z milionem pcheł, które sprawiały mu już nie tylko dyskomfort, ale i realne cierpienie! ....

 Szanowni Państwo,

     Od wielu lat pomagamy porzuconym i skrzywdzonym psom rasy Beagle.  Pomoc ta polega nie tylko na ratowaniu ich życia i zdrowia, oraz zapewnieniu doskonałej opieki weterynaryjnej w pierwszym okresie ich pobytu pod naszymi skrzydłami, ale również na znalezieniu im dobrych domów na całe życie. Jest to zobowiązanie, które podejmujemy wobec żywej istoty, całkowicie zależnej od nas.

Adopcja, to również zobowiązanie wobec nas, którzy wkładamy w swoją pracę na rzecz zwierząt całe serce, mnóstwo energii i poświęcamy swój czas aby im pomagać.

Często trafiają do nas psy bardzo skrzywdzone przez los, lub człowieka, lękliwe, wycofane, z problemami behawioralnymi, wymagające kontynuacji leczenia, a z pewnością sporo pracy i cierpliwości.

Dlatego chcemy jak najlepiej poznać przyszłych Opiekunów naszych podopiecznych jeszcze przed adopcją. Przygarniając pod swój dach bezdomniaka, składają mu Państwo obietnicę, że od teraz nic złego już go w życiu nie spotka, że się nim zaopiekujecie najlepiej, jak potraficie, zapewniając mu wszystko, czego potrzebuje i podejmując się leczenia, kiedy zajdzie taka konieczność.

Bardzo prosimy o wypełnienie ankiety, udzielając na pytania wyczerpujących odpowiedzi. Pozwoli nam to lepiej Państwa poznać. Krótkie, zdawkowe odpowiedzi „tak” „nie” „nie wiem” , nie ułatwiają nam podjęcia decyzji o adopcji.

Powered by BreezingForms