Nasi podopieczni ...

Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie. Los pokrzywdzonych zwierząt nie jest nam obojętny, jesteśmy po to, aby pomagać.

Portos trafił do nas ze schroniska dla zwierząt.To fajny, łagodny psiak w kwiecie wieku. W tej chwili jest w trakcie leczenia. Jeżeli ktoś zechciałby pomóc Portosowi, będziemy wdzięczni!

Selma, około pięcioletnia sunia, która ostatnio trafiła pod naszą opiekę. Przez jakiś czas błąkała się po kilku miejscowościach w okolicy Warszawy. Sponiewierana przez los, brudna, z licznymi bliznami na pysiu, i wszechobecnym grzybem...

Lester ma półtora roku. Do doświadczonego domu bez dzieci.....

Dziewięcioletnia sunia odebrana interwencyjnie z łańcucha przez OTOZ. W tej chwili przebywa w Domu Tymczasowym....

 

Laura prosi o pomoc!

Twoja wpłata pomoże nam w opłaceniu kosztów badań, leczenia, zabiegu sterylizacji i korekty oczu, oraz kosztów pobytu Laury w hotelu dla zwierząt

Za każdą pomoc dziękujemy!

[powr-button label='Laura'] 

Laura to około czteroletnia sunia, odłowiona w okolicy Radomia. Koczowała tam razem z trzema innymi suniami, pomieszkując w wykopanych właśnymi łapkami norach w ziemi.

Sunie zostały zabezpieczone, przeszły kontrolę weterynaryjną i badania. U Laury stwierdzono babeszjozę. Na szczęscie choroba nie rozwinęła się, jest we wczesnym stadium i nie zagraża życiu dziewczynki. Został wdrożony antybiotyk.

Laura, podobnie jak pozostałe sunie musi przejść zabieg sterylizacji. Podczas zabiegu sterylizacji zostaną również skorygowane trzecie powieki w obydwu oczkach.

 

W walce o zdrowie Laury liczy się każda złotówka! Za każdą pomoc dziękujemy!

 

Kontakt Barbara 500 803 769

 

Wątek Laury na forum eBeagle