Nasi podopieczni ...

Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie. Los pokrzywdzonych zwierząt nie jest nam obojętny, jesteśmy po to, aby pomagać.

Portos trafił do nas ze schroniska dla zwierząt.To fajny, łagodny psiak w kwiecie wieku. W tej chwili jest w trakcie leczenia. Jeżeli ktoś zechciałby pomóc Portosowi, będziemy wdzięczni!

Selma, około pięcioletnia sunia, która ostatnio trafiła pod naszą opiekę. Przez jakiś czas błąkała się po kilku miejscowościach w okolicy Warszawy. Sponiewierana przez los, brudna, z licznymi bliznami na pysiu, i wszechobecnym grzybem...

Lester ma półtora roku. Do doświadczonego domu bez dzieci.....

Dziewięcioletnia sunia odebrana interwencyjnie z łańcucha przez OTOZ. W tej chwili przebywa w Domu Tymczasowym....

 

Henio prosi o pomoc!

Twoja wpłata pomoże nam w opłaceniu kosztów niezbędnych badań kontrolnych i kosztów utrzymania Henia w hotelu dla zwierząt

Za każdą pomoc dziękujemy!

[powr-button label='Henio']

 

AKTUALIZACJA 23.10.2018

Henio robi postępy. Bardzo nas to cieszy, wygląda na to, że w tej chwili wszystko jest na dobrej drodze. Niemniej jednak droga do pełni zdrowia jeszcze daleka..

Najważniejsze, że Henio chce ćwiczyć, a dobry nastrój i energia ostatnio go nie opuszcza.

 

Twoja wpłata pomoże nam w opłaceniu kosztów reoperacji i rehabilitacji Henia, oraz kosztów jego pobytu w szpitalu dla zwierząt. Liczy się nawet najmniejszy gest! Nie wahaj się! Henio to młodziutki psiak, przed nim całe życie... Za każdą pomoc dziękujemy!

 

 

AKTUALIZACJA 2.08.2018

Henio radzi sobie świetnie, rehabilitacja przynosi porządane efekty. Jeszcze szybko się męczy i często odpoczywa, ale jest coraz lepiej :)  Na razie wciąż przebywa w Klinice w Warszawie, ale mamy nadzieję, że za niedługo będzie mógł ją opuścić.

 

 

 

AKTUALIZACJA 27.07.2018

Henio jest po kolejnej operacji... Niestety pękła płytka podtrzymaująca kość udową.

Henio przeszedł kolejnhą reoperację w Klinice w warszawie. Została mu zaożona nowa płytka, dodatkowo dwa druty Kirschnera.

Badania wykazały, że u Henia reozgościł się w kościach gronkowiec, skutecznie hamujący ich zrost. Zostało wdrożone odpowiednie leczenie.

Przez pierwsze dni po operacji Henio oszczędzał łapkę, ale w tej chwili próbuje już ją obciążać. Bardzo nas to cieszy

 

 

 

AKTUALIZACJA 25.06.2018

Po usunięciu zewnętrznego stabilizatora Henio radzi sobie całkiem dziarsko. Teraz czeka go rehabilitacja.

 

Pod naszą opiekę trafił młodziutki - około dziewięciomiesięczny psiak Henio.

Henio w swoim krótkim życiu miał już dwa domy... Podczas krótkiego pobytu w drugim domu, uległ poważnemu wypadkowi, potrącił go samochód. W wyniku tego wypadku miał połamaną miednicę i prawą łapę.

Przeszedł skomplikowaną operację osteosyntezy kości miednicy, założono mu 2 płyty na lewą kość biodrową oraz płytę panewkową, oraz wykonano osteosynteze prawej kości udowej, wprowadzono gwóźdź śród szpikowy oraz założono płytę 2,4 tytanową.

Niestety podczas nieobecności właścicielki, Henio niedopilnowany złamał założoną w łapie płytkę... Konieczna jest reoperacja.

 

Właścicielka nie podejmie sie ratowania Henia, rozważała nawet możliwość eutanazji.... W tej dramatycznej sytuacji, Henio miał sporo szczęścia, ponieważ trafił na wspaniałego lekarza z powołania, który pochylił się nad jego losem i postanowił szukać dla niego pomocy. I tak oto skrzyżowały się drogi - nasze i Henia.. Nie zastanawialiśmy sie ani chwili, Henio to mody psiak, przed nim całe życie, nie mogliśmy pozwolić, aby zakończyło się w tym momencie! Postanowiliśmy roztoczyć nad nim swoją opiekę.

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą - pomóżcie nam uratować Henia! Zasługuje na kochający i odpowiedzialny dom, w którym będzie po prostu szczęśliwy!

Henio przed reoperacją

 

AKTUALIZACJA:

Henio już jest po reoperacji, radzi sobie całkiem nieźle. Za około cztery tygodnie przejdzie zabieg usunięcia drucianej konstrukcji z łapki.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji Magdalena 501 714 686

 

Wątek Henia jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=1354