beaglewpotrzebie.pl - Henio
Nasi podopieczni ...

Siedmioletnia Bianka, łagodna, bardzo nieśmiała sunia, która chciałaby znaleźć kochający domek, w którym będzie szczęśliwa

Sanni jest ośmioletnią, spokojną, nieco bojaźliwą sunią, której nie chce już właściciel.. Trafiła więc pod naszą opiekę i przebywa obecnie w hoteliku. Trochę onieśmielona nową sytuacją, ale z psami dogaduje się dobrze, lubi ludzi.

Wyniszczona, sponiewierana, zaniedbana, chora, smutna... Trafiła pod naszą opiekę po interwencji. Pojechała prosto do całodobowej kliniki weterynaryjnej w Warszawie,gdzie uprzednio przygotowaliśmy dla niej miejsce...

Dona to około czteroletnia sunia, która trafiła pod naszą opiekę ze schroniska. Znalazła dom, niestety w domu przebywała inna sunia i ostatecznie dziewczyny się nie dogadały, więc wróciła pod naszą opiekę.

Mokka to sunia w średnim wieku, któa trafiła pod naszą opiekę ze Schroniska dla Zwierząt. Przebywała w nim od wiosny... Dowiedzieliśmy się o niej tydzień temu i od razu podjęliśmy starania, aby ją zabrać. Trochę zalękniona, poznaje inny świat, poza murami Schroniska. ...


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/?id=https%3A%2F%2Fbeaglewpotrzebie.pl%2Fadopcje%2Fnasi-podopieczni2%2F13-adopcje%2F192-henio): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /plugins/content/fastsocialshare/fastsocialshare.php on line 173

Twoja wpłata pomoże nam w opłaceniu kosztów reoperacji i rehabilitacji Henia, oraz kosztów jego pobytu w szpitalu dla zwierząt. Liczy się nawet najmniejszy gest! Nie wahaj się! Henio to młodziutki psiak, przed nim całe życie... Za każdą pomoc dziękujemy!

 

 

[powr-button label='HENIO'] 

 

 

AKTUALIZACJA 2.08.2018

Henio radzi sobie świetnie, rehabilitacja przynosi porządane efekty. Jeszcze szybko się męczy i często odpoczywa, ale jest coraz lepiej :)  Na razie wciąż przebywa w Klinice w Warszawie, ale mamy nadzieję, że za niedługo będzie mógł ją opuścić.

 

 

 

AKTUALIZACJA 27.07.2018

Henio jest po kolejnej operacji... Niestety pękła płytka podtrzymaująca kość udową.

Henio przeszedł kolejnhą reoperację w Klinice w warszawie. Została mu zaożona nowa płytka, dodatkowo dwa druty Kirschnera.

Badania wykazały, że u Henia reozgościł się w kościach gronkowiec, skutecznie hamujący ich zrost. Zostało wdrożone odpowiednie leczenie.

Przez pierwsze dni po operacji Henio oszczędzał łapkę, ale w tej chwili próbuje już ją obciążać. Bardzo nas to cieszy

 

 

 

AKTUALIZACJA 25.06.2018

Po usunięciu zewnętrznego stabilizatora Henio radzi sobie całkiem dziarsko. Teraz czeka go rehabilitacja.

 

Pod naszą opiekę trafił młodziutki - około dziewięciomiesięczny psiak Henio.

Henio w swoim krótkim życiu miał już dwa domy... Podczas krótkiego pobytu w drugim domu, uległ poważnemu wypadkowi, potrącił go samochód. W wyniku tego wypadku miał połamaną miednicę i prawą łapę.

Przeszedł skomplikowaną operację osteosyntezy kości miednicy, założono mu 2 płyty na lewą kość biodrową oraz płytę panewkową, oraz wykonano osteosynteze prawej kości udowej, wprowadzono gwóźdź śród szpikowy oraz założono płytę 2,4 tytanową.

Niestety podczas nieobecności właścicielki, Henio niedopilnowany złamał założoną w łapie płytkę... Konieczna jest reoperacja.

 

Właścicielka nie podejmie sie ratowania Henia, rozważała nawet możliwość eutanazji.... W tej dramatycznej sytuacji, Henio miał sporo szczęścia, ponieważ trafił na wspaniałego lekarza z powołania, który pochylił się nad jego losem i postanowił szukać dla niego pomocy. I tak oto skrzyżowały się drogi - nasze i Henia.. Nie zastanawialiśmy sie ani chwili, Henio to mody psiak, przed nim całe życie, nie mogliśmy pozwolić, aby zakończyło się w tym momencie! Postanowiliśmy roztoczyć nad nim swoją opiekę.

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą - pomóżcie nam uratować Henia! Zasługuje na kochający i odpowiedzialny dom, w którym będzie po prostu szczęśliwy!

Henio przed reoperacją

 

AKTUALIZACJA:

Henio już jest po reoperacji, radzi sobie całkiem nieźle. Za około cztery tygodnie przejdzie zabieg usunięcia drucianej konstrukcji z łapki.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji Magdalena 501 714 686

 

Wątek Henia jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=1354

Partnerzy