Nasi podopieczni ...

Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie. Los pokrzywdzonych zwierząt nie jest nam obojętny, jesteśmy po to, aby pomagać. Zapraszamy do naszego sklepiku.

Portos trafił do nas ze schroniska dla zwierząt.To fajny, łagodny psiak w kwiecie wieku. W tej chwili jest w trakcie leczenia. Jeżeli ktoś zechciałby pomóc Portosowi, będziemy wdzięczni!

Aramis został w połowie lipca złapany w Łodzi, po której włóczył się od dłuższego czasu. Dokarmiany przez pewną Panią, starał się trzymać jednego rejonu, a nam umożliwiło to pochwycenie wędrownika i umieszczenie go w bezpiecznym i zaufanym Hoteliku.

Lexi to trzynastoletnia sunia, odłowiona w okolicy Radomia. Koczowała tam razem z trzema innymi suniami, pomieszkując w wykopanych właśnymi łapkami norach w ziemi....

Laura to około czteroletnia sunia, odłowiona w okolicy Radomia. Koczowała tam razem z trzema innymi suniami, pomieszkując w wykopanych właśnymi łapkami norach w ziemi....

Twoja wpłata pomoże nam w opłaceniu kosztów konsultacji weterynaryjnych, szczepień,  leczenia, zakupu specjalistycznej karmy, oraz kosztów     pobytu Aramisa w hotelu dla zwierząt.                    Za każdą pomoc dziękujemy!

 

{fastsocialshare}

 

[powr-button label='ARAMIS'] 

 

Aramis został w połowie lipca złapany w Łodzi, po której włóczył się od dłuższego czasu. Dokarmiany przez pewną Panią, starał się trzymać jednego rejonu, a nam umożliwiło to pochwycenie wędrownika i umieszczenie go w bezpiecznym i zaufanym Hoteliku. Niezwłocznie wykonaliśmy mu badania kontrolne, które niestety wykazały problemy z nerkami i ostrą niedoczynność tarczycy. Obecnie Aramisek ma podawane leki, jest wspomagany kroplówkami, oraz jest na specjalistycznej diecie dla psów z niewydolnością nerek. Z jego apetytem jest trochę kiepsko, ale staramy się mu nieba uchylić.

Aramis wciąż jest w trakcie leczenia, mamy nadzieję, że wygramy walkę o jego zdrowie i szczęśliwe życie.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji - Barbara 500 803 769

 

Wątek Aramisa jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=1401