Nasi podopieczni ...

Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie. Los pokrzywdzonych zwierząt nie jest nam obojętny, jesteśmy po to, aby pomagać.

Portos trafił do nas ze schroniska dla zwierząt.To fajny, łagodny psiak w kwiecie wieku. W tej chwili jest w trakcie leczenia. Jeżeli ktoś zechciałby pomóc Portosowi, będziemy wdzięczni!

Selma, około pięcioletnia sunia, która ostatnio trafiła pod naszą opiekę. Przez jakiś czas błąkała się po kilku miejscowościach w okolicy Warszawy. Sponiewierana przez los, brudna, z licznymi bliznami na pysiu, i wszechobecnym grzybem...

Lester ma półtora roku. Do doświadczonego domu bez dzieci.....

Dziewięcioletnia sunia odebrana interwencyjnie z łańcucha przez OTOZ. W tej chwili przebywa w Domu Tymczasowym....

Twoja wpłata pomoże nam w opłaceniu kosztów konsultacji weterynaryjnych, szczepień,  leczenia, zakupu specjalistycznej karmy, oraz kosztów     pobytu Aramisa w hotelu dla zwierząt.                    Za każdą pomoc dziękujemy!

 

 

[powr-button label='ARAMIS'] 

 

Aramis został w połowie lipca złapany w Łodzi, po której włóczył się od dłuższego czasu. Dokarmiany przez pewną Panią, starał się trzymać jednego rejonu, a nam umożliwiło to pochwycenie wędrownika i umieszczenie go w bezpiecznym i zaufanym Hoteliku. Niezwłocznie wykonaliśmy mu badania kontrolne, które niestety wykazały problemy z nerkami i ostrą niedoczynność tarczycy. Obecnie Aramisek ma podawane leki, jest wspomagany kroplówkami, oraz jest na specjalistycznej diecie dla psów z niewydolnością nerek. Z jego apetytem jest trochę kiepsko, ale staramy się mu nieba uchylić.

Aramis wciąż jest w trakcie leczenia, mamy nadzieję, że wygramy walkę o jego zdrowie i szczęśliwe życie.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji - Barbara 500 803 769

 

Wątek Aramisa jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=1401