Nasi podopieczni ...

Otoczyliśmy opieką kolejną beaglową bidę... Otrzymała imię Nutka. Nutka przeszła zabieg ratujący życie....

Portos trafił do nas ze schroniska dla zwierząt.To fajny, łagodny psiak w kwiecie wieku. W tej chwili jest w trakcie leczenia. Jeżeli ktoś zechciałby pomóc Portosowi, będziemy wdzięczni!

Aramis został w połowie lipca złapany w Łodzi, po której włóczył się od dłuższego czasu. Dokarmiany przez pewną Panią, starał się trzymać jednego rejonu, a nam umożliwiło to pochwycenie wędrownika i umieszczenie go w bezpiecznym i zaufanym Hoteliku.

Pod naszą opiekę trafił młodziutki - około dziewięciomiesięczny psiak Henio. Henio w swoim krótkim życiu miał już dwa domy... Podczas krótkiego pobytu w drugim domu, uległ poważnemu wypadkowi, potrącił go samochód. W wyniku tego wypadku miał połamaną miednicę i prawą łapę.

Mokka to sunia w średnim wieku, któa trafiła pod naszą opiekę ze Schroniska dla Zwierząt. Przebywała w nim od wiosny... Dowiedzieliśmy się o niej tydzień temu i od razu podjęliśmy starania, aby ją zabrać. Trochę zalękniona, poznaje inny świat, poza murami Schroniska. ...

Twoja wpłata pomoże nam w opłaceniu kosztów konsultacji weterynaryjnych, szczepień,  leczenia, zakupu specjalistycznej karmy, oraz kosztów     pobytu Aramisa w hotelu dla zwierząt.                    Za każdą pomoc dziękujemy!

 

 

[powr-button label='ARAMIS'] 

 

Aramis został w połowie lipca złapany w Łodzi, po której włóczył się od dłuższego czasu. Dokarmiany przez pewną Panią, starał się trzymać jednego rejonu, a nam umożliwiło to pochwycenie wędrownika i umieszczenie go w bezpiecznym i zaufanym Hoteliku. Niezwłocznie wykonaliśmy mu badania kontrolne, które niestety wykazały problemy z nerkami i ostrą niedoczynność tarczycy. Obecnie Aramisek ma podawane leki, jest wspomagany kroplówkami, oraz jest na specjalistycznej diecie dla psów z niewydolnością nerek. Z jego apetytem jest trochę kiepsko, ale staramy się mu nieba uchylić.

Aramis wciąż jest w trakcie leczenia, mamy nadzieję, że wygramy walkę o jego zdrowie i szczęśliwe życie.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji - Barbara 500 803 769

 

Wątek Aramisa jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=1401

Partnerzy