Nasi podopieczni ...

Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie. Los pokrzywdzonych zwierząt nie jest nam obojętny, jesteśmy po to, aby pomagać.

Portos trafił do nas ze schroniska dla zwierząt.To fajny, łagodny psiak w kwiecie wieku. W tej chwili jest w trakcie leczenia. Jeżeli ktoś zechciałby pomóc Portosowi, będziemy wdzięczni!

Selma, około pięcioletnia sunia, która ostatnio trafiła pod naszą opiekę. Przez jakiś czas błąkała się po kilku miejscowościach w okolicy Warszawy. Sponiewierana przez los, brudna, z licznymi bliznami na pysiu, i wszechobecnym grzybem...

Lester ma półtora roku. Do doświadczonego domu bez dzieci.....

Dziewięcioletnia sunia odebrana interwencyjnie z łańcucha przez OTOZ. W tej chwili przebywa w Domu Tymczasowym....

 Beta2

Shaggy dziękuje za pomoc!

Twoja wpłata pomoże nam w opłaceniu kosztów leczenia Shaggy'ego, a także kosztów jego pobytu w hotelu dla zwierząt. Shaggy jest po udarze, w tej chwili funkcjonuje już prawie normalnie, marzymy o dobrym domku dla naszego seniorka.

Za każdą pomoc dziękujemy!

 

[powr-button label='Shaggy']

Miło nam poinformować, że Shaggy zyskał wirtualnego opiekuna :)

Wirtualnym opiekunemShaggy'ego została Firma F.H.U. BOS S.C. Bożena Soszyńska, Maciej Soszyński z Warszawy

W imieniu Shaggy'ego pięknie dziękujemy!

 

 

Shaggy ma dziewięć lat, pod naszą opiekę trafił pięć lat temu. Nie ma chłopak szczęścia… Jest przepięknym, niesamowicie inteligentnym psem, ale potrzebuje zdecydowanego i konsekwentnego opiekuna. Od pięciu lat Shaggy przebywa w hotelu dla zwierząt. Przez ten czas bardzo się zmienił.

Potrafi wykonywać podstawowe komendy, ale trzeba codziennie ćwiczyć ich powtarzanie. Taka intelektualna rozrywka jest dobra dla Shaggy’ego i wzmacnia więź z przewodnikiem.
Uwielbia chodzić na spacery.

Shaggy jest wesołym, zawsze uśmiechniętym psiakiem. Ze swoimi kolegami i koleżankami w hotelu dogaduje się znakomicie.
Nowy właściciel Shaggy'ego musi zdawać sobie sprawę z tego, że czeka go z Shaggym sporo pracy. Każdego dnia trzeba utrwalać to, czego nauczył się w hotelu i nagradzać każde pozytywne zachowanie. Shaggy potrzebuje jasnych, zrozumiałych sygnałów i żelaznej dyscypliny właściciela. Ponieważ to właśnie od właściciela zależy, czy wspólne życie z Shaggym będzie przynosiło radość każdego dnia.

Nie polecamy psiaka do domu z małymi dziećmi.
Shaggy jest wykastrowany, posiada wszystkie szczepienia.

W kwietniu 2017 Shaggy przeszedł udar... Przez długie cztery tygodnie nie mógł się poruszać, początkowo miał także problem z podniesieniem głowy.

Intensywna rehabilitacja oraz leki sprawiły, że stan Shaggy'ego znacznie się poprawił, niestety nie wrócił on już do pełnej sprawności. Porusza się sam, ale jego chód jest chwiejny, a główka przechylona na bok. Ale Shaggy radzi sobie dzielnie, bardzo lubi spacerować w swoim tempie po całym terenie hotelu i zaglądać w znajome sobie kąty.

Kontakt w sprawie adopcji Barbara 500 803 769

Wątek Shaggy'ego jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=17

Zachęcamy również do wirtualnej adopcji Shaggy'ego