Nasi podopieczni ...

Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie. Los pokrzywdzonych zwierząt nie jest nam obojętny, jesteśmy po to, aby pomagać. Zapraszamy do naszego sklepiku.

Portos trafił do nas ze schroniska dla zwierząt.To fajny, łagodny psiak w kwiecie wieku. W tej chwili jest w trakcie leczenia. Jeżeli ktoś zechciałby pomóc Portosowi, będziemy wdzięczni!

Aramis został w połowie lipca złapany w Łodzi, po której włóczył się od dłuższego czasu. Dokarmiany przez pewną Panią, starał się trzymać jednego rejonu, a nam umożliwiło to pochwycenie wędrownika i umieszczenie go w bezpiecznym i zaufanym Hoteliku.

Lexi to trzynastoletnia sunia, odłowiona w okolicy Radomia. Koczowała tam razem z trzema innymi suniami, pomieszkując w wykopanych właśnymi łapkami norach w ziemi....

Laura to około czteroletnia sunia, odłowiona w okolicy Radomia. Koczowała tam razem z trzema innymi suniami, pomieszkując w wykopanych właśnymi łapkami norach w ziemi....

 

Lexi potrzebuje pomocy!

Twoja wpłata pomoże nam w opłaceniu kosztów badań, leczenia, zabiegu sterylizacji i pobytu Lexi w hotelu dla zwierząt

Za każdą pomoc dziękujemy!

{fastsocialshare}

[powr-button label='Lexi'] 

Lexi to trzynastoletnia sunia, odłowiona w okolicy Radomia. Koczowała tam razem z trzema innymi suniami, pomieszkując w wykopanych właśnymi łapkami norach w ziemi.

Sunie zostały zabezpieczone, przeszły kontrolę weterynaryjną i badania. U Lexi stwierdzono babeszjozę, na szczęście w bardzo wczesnym stadium, więc nie ma ryzyka utraty życia, został podany antybiotyk.

Lexi, podobnie jak pozostałe sunie musi przejść zabieg sterylizacji.

Liczy się każda złotówka, aby pomóc Lexi w powrocie do zdrowia. Za każdą pomoc dziękujemy!

 

Kontakt Barbara 500 803 769

 

Wątek Lexi na forum eBeagle