Nasi podopieczni ...

Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie. Los pokrzywdzonych zwierząt nie jest nam obojętny, jesteśmy po to, aby pomagać.

Portos trafił do nas ze schroniska dla zwierząt.To fajny, łagodny psiak w kwiecie wieku. W tej chwili jest w trakcie leczenia. Jeżeli ktoś zechciałby pomóc Portosowi, będziemy wdzięczni!

Selma, około pięcioletnia sunia, która ostatnio trafiła pod naszą opiekę. Przez jakiś czas błąkała się po kilku miejscowościach w okolicy Warszawy. Sponiewierana przez los, brudna, z licznymi bliznami na pysiu, i wszechobecnym grzybem...

Lester ma półtora roku. Do doświadczonego domu bez dzieci.....

Dziewięcioletnia sunia odebrana interwencyjnie z łańcucha przez OTOZ. W tej chwili przebywa w Domu Tymczasowym....

Max ma 13 lat... Znalazł się w bardzo trudnej sytuacji, jego właścicielka, z przyczyn losowych, nie będzie się mogła nim dłużej opiekować... Bardzo pilnie szuka dobrego domu, który zapewni mu godną i szczęśliwą starość...
Max jest bardzo przyjaznym pieskim, lubi ludzi, zwłaszcza dzieci. Bardzo głośno okazuje swoją radość
z każdego spotkania, ale w trasie ignoruje ludzi. Wita się natomiast radośnie z psami, jeśli wyczuje przyjazne nastawienie. Niepokoją go duże psy, ale nie wszystkie.
Nie jest tak skory do zabawy jak kiedyś, chociaż wciąż wesoły. Lubi spacery, ale z wiekiem stał się mniej aktywny i stąd jego nadwaga. Bardzo dużo śpi, ale często także domaga się uwagi.
 
Jako typowy Beagle podczas spacerów węszy i tropi, zatem musi być wyprowadzany na smyczy. Jest w niezłej kondycji fizycznej, pod stałą kontrolą weterynaryjną, wymaga diety niskotłuszczowej oraz przyjmuje lekarstwo z uwagi na alergię.
 
 
Podaruj dom Maxowi!
 

Kontakt - Teresa 661276346