Nasi podopieczni ...

Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie. Los pokrzywdzonych zwierząt nie jest nam obojętny, jesteśmy po to, aby pomagać.

Portos trafił do nas ze schroniska dla zwierząt.To fajny, łagodny psiak w kwiecie wieku. W tej chwili jest w trakcie leczenia. Jeżeli ktoś zechciałby pomóc Portosowi, będziemy wdzięczni!

Selma, około pięcioletnia sunia, która ostatnio trafiła pod naszą opiekę. Przez jakiś czas błąkała się po kilku miejscowościach w okolicy Warszawy. Sponiewierana przez los, brudna, z licznymi bliznami na pysiu, i wszechobecnym grzybem...

Lester ma półtora roku. Do doświadczonego domu bez dzieci.....

Dziewięcioletnia sunia odebrana interwencyjnie z łańcucha przez OTOZ. W tej chwili przebywa w Domu Tymczasowym....

 Beta2

Bergo czeka na Twoją pomoc!

Twoja wpłata pomoże nam w opłaceniu kosztów wyżywienia i pobytu Bergo w hotelu dla zwierząt. Bergo czeka na konsekwentny i doświadczony domek już bardzo długo, mamy nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto ofiaruje mu miejsce w swoim sercu.

Za każdą pomoc dziękujemy!

 

 

[powr-button label='Bergo']


 

Sześcioletni psiak z mocnym charakterem, oddany przez swoich właścicieli, którzy nie mogli się już dłużej nim opiekować.

Piękny, ale wymagający, nie nadaje się do domu, w którym przebywają dzieci.

Z innymi psami dogaduje się raczej dobrze, potrafi zachowywać czystość, ale trzeba mieć na uwadze, że to pies po przejściach, więc wpadki z czystością na początku nie będą niczym dziwnym.

Bergo szuka doświadczonego domku. To pies dla zdecydowanego opiekuna, który jasno określi zasady panujące w domu i będzie ich konsekwentnie przestrzegał, a jednocześnie będzie wiedział w którym momencie trzeba odpuścić i poczekać, aż Bergo się wyciszy.
To pies nie dla każdego, podejmując decyzję o adopcji trzeba być tego świadomym.

Kontakt w sprawie Bergo - Magdalena 501 714 686

Wątek Bergo jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=15