beaglewpotrzebie.pl - Bergo
Nasi podopieczni ...

Siedmioletnia Bianka, łagodna, bardzo nieśmiała sunia, która chciałaby znaleźć kochający domek, w którym będzie szczęśliwa

Sanni jest ośmioletnią, spokojną, nieco bojaźliwą sunią, której nie chce już właściciel.. Trafiła więc pod naszą opiekę i przebywa obecnie w hoteliku. Trochę onieśmielona nową sytuacją, ale z psami dogaduje się dobrze, lubi ludzi.

Wyniszczona, sponiewierana, zaniedbana, chora, smutna... Trafiła pod naszą opiekę po interwencji. Pojechała prosto do całodobowej kliniki weterynaryjnej w Warszawie,gdzie uprzednio przygotowaliśmy dla niej miejsce...

Dona to około czteroletnia sunia, która trafiła pod naszą opiekę ze schroniska. Znalazła dom, niestety w domu przebywała inna sunia i ostatecznie dziewczyny się nie dogadały, więc wróciła pod naszą opiekę.

Mokka to sunia w średnim wieku, któa trafiła pod naszą opiekę ze Schroniska dla Zwierząt. Przebywała w nim od wiosny... Dowiedzieliśmy się o niej tydzień temu i od razu podjęliśmy starania, aby ją zabrać. Trochę zalękniona, poznaje inny świat, poza murami Schroniska. ...


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/?id=https%3A%2F%2Fbeaglewpotrzebie.pl%2Fadopcje%2Fnasi-podopieczni2%2F13-adopcje%2F32-bergo): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /plugins/content/fastsocialshare/fastsocialshare.php on line 173
 Beta2

Bergo czeka na Twoją pomoc!

Twoja wpłata pomoże nam w opłaceniu kosztów wyżywienia i pobytu Bergo w hotelu dla zwierząt. Bergo czeka na konsekwentny i doświadczony domek już bardzo długo, mamy nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto ofiaruje mu miejsce w swoim sercu.

Za każdą pomoc dziękujemy!

 

 

[powr-button label='Bergo']


 

Sześcioletni psiak z mocnym charakterem, oddany przez swoich właścicieli, którzy nie mogli się już dłużej nim opiekować.

Piękny, ale wymagający, nie nadaje się do domu, w którym przebywają dzieci.

Z innymi psami dogaduje się raczej dobrze, potrafi zachowywać czystość, ale trzeba mieć na uwadze, że to pies po przejściach, więc wpadki z czystością na początku nie będą niczym dziwnym.

Bergo szuka doświadczonego domku. To pies dla zdecydowanego opiekuna, który jasno określi zasady panujące w domu i będzie ich konsekwentnie przestrzegał, a jednocześnie będzie wiedział w którym momencie trzeba odpuścić i poczekać, aż Bergo się wyciszy.
To pies nie dla każdego, podejmując decyzję o adopcji trzeba być tego świadomym.

Kontakt w sprawie Bergo - Magdalena 501 714 686

Wątek Bergo jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=15

Partnerzy