Nasi podopieczni ...

Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie. Los pokrzywdzonych zwierząt nie jest nam obojętny, jesteśmy po to, aby pomagać.

Pedro to dziesięcioletni, stateczny, wpatrzony w człowieka, pogodny beagle w średnim wieku....

To przekochany psiak, pogodny, energiczny, cieszy się na widok człowieka, przebywanie w jego bliskości sprawia mu przyjemność....

Sven trafił do nas w stanie ogromnego wyniszczenia... Podjęliśmy leczenie, któe przyniosło piękne efekty....

Drops trafił pod naszą opiekę, ponieważ nie mógł dłużej pozostać w swoim domu.... Bardzo pozytywny, wrażliwy, kontaktowy, zamieszkał w hotelu dla zwierząt. ....

 

Sven prosi o pomoc!

Twoja wpłata pomoże nam w opłaceniu kosztów niezbędnych badań diagnostycznych, leczenia, karmy, a także kosztów utrzymania Svena w szpitalu dla zwierząt.

Za każdą pomoc dziękujemy!

{fastsocialshare}

[powr-button label='Sven']

 

AKTUALIZACJA

Leczenie Svena przyniosło piękny efekt, jego sierść i skóra odzyskały piękny, zdrowy wygląd. Sven musi jeszcze przejść kontrolę kardiologiczną i będziemy umawiać zabieg kastracji.

***************************************************************************************

We współpracy z Pionkowskim Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami udało nam się uratować już nie jednego beagla, ale jeszcze nigdy nie trafił do nas pies w tak zaawansowanym stanie wyniszczenia.
Zadzwoniła do nas Wolontariuszka z informacją o psie wyrzuconym z auta w jednej ze wsi w gm. Garbatka, udzieliła psu pierwszej pomocy, umieściła w klinice, gdzie podano pierwsze leki niosące znaczną ulgę. Z przekazanych nam informacji wynikało, że stan psa jest poważny... Widzieliśmy wiele, jednak ten widok złamał nam serca.

Jego oczy mówiły nam wszystko!
Ile musiał znieść bólu i cierpienia? Jak długo ten stan się rozwijał i pochłaniał kolejne fragmenty jego ciała? ...

Pies otrzymał od nas imię SVEN

Został umieszczony w Całodobowej Klinice dla Zwierząt w Warszawie, gdzie przechodzi pełną diagnostykę, jest konsultowany deermatologicznie, kardiologicznie i ma podawane leki.U Svena stwierdzono niedomykalność zastawki, będzie musiał dożywotnio brać leki na serce.

Przed Svenem długi powrót do zdrowia, jeżeli ktoś zechce mu w nim towarzyszyć i wesprzeć jego leczenie, będziemy wdzięczni!

Kontakt - Magdalena 501 714 686  Anna 501 409 850  Barbara 500 803 769

Wątek Svena na forum eBeagle