Nasi podopieczni ...

Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie. Los pokrzywdzonych zwierząt nie jest nam obojętny, jesteśmy po to, aby pomagać. Zapraszamy do naszego sklepiku.

Portos trafił do nas ze schroniska dla zwierząt.To fajny, łagodny psiak w kwiecie wieku. W tej chwili jest w trakcie leczenia. Jeżeli ktoś zechciałby pomóc Portosowi, będziemy wdzięczni!

Aramis został w połowie lipca złapany w Łodzi, po której włóczył się od dłuższego czasu. Dokarmiany przez pewną Panią, starał się trzymać jednego rejonu, a nam umożliwiło to pochwycenie wędrownika i umieszczenie go w bezpiecznym i zaufanym Hoteliku.

Pod naszą opiekę trafił młodziutki - około dziewięciomiesięczny psiak Henio. Henio w swoim krótkim życiu miał już dwa domy... Podczas krótkiego pobytu w drugim domu, uległ poważnemu wypadkowi, potrącił go samochód. W wyniku tego wypadku miał połamaną miednicę i prawą łapę.

Mokka to sunia w średnim wieku, któa trafiła pod naszą opiekę ze Schroniska dla Zwierząt. Przebywała w nim od wiosny... Dowiedzieliśmy się o niej tydzień temu i od razu podjęliśmy starania, aby ją zabrać. Trochę zalękniona, poznaje inny świat, poza murami Schroniska. ...

 Beta2

Bianka potrzebuje Twojej pomocy!

Twoja wpłata pomoże nam w opłaceniu kosztów wyżywienia i utrzymania Bianki w hotelu dla zwierząt. Bianka po sterylizacji i operacji usunięcia trzecej powieki czeka na swojego człowieka i kochający domek, w którym będzie szczęśliwa.

Za każdą pomoc dziękujemy!

 

 

{fastsocialshare}

[powr-button label='Bianka']

Bianka trafiła pod naszą opiekę z pseudo hodowli.

Siedmioletnia, wylękniona sunieczka, która niejeden miot wykarmiła... 
W tej chwili mało możemy o niej powiedzieć...
Bianka w najbliższym czasie odwiedzi weterynarza, zostanie jej pobrana krew do badań i zapadnie decyzja co dalej.

Bianka za jakiś czas będzie szukała nowego domku. Kochającego, wyrozumiałego, cierpliwego.

Przedtem jednak przejdzie badania, operację usunięcia trzeciej powieki i zabieg sterylizacji.

Przed podjęciem decyzji o adopcji, prosimy zapoznać się z charakterystyka rasy.

Kontakt w sprawie adopcji - Barbara 500 803 769

Wątek Bianki jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=1230