beaglewpotrzebie.pl - Shaggy
Nasi podopieczni ...

Siedmioletnia Bianka, łagodna, bardzo nieśmiała sunia, która chciałaby znaleźć kochający domek, w którym będzie szczęśliwa

Sanni jest ośmioletnią, spokojną, nieco bojaźliwą sunią, której nie chce już właściciel.. Trafiła więc pod naszą opiekę i przebywa obecnie w hoteliku. Trochę onieśmielona nową sytuacją, ale z psami dogaduje się dobrze, lubi ludzi.

Wyniszczona, sponiewierana, zaniedbana, chora, smutna... Trafiła pod naszą opiekę po interwencji. Pojechała prosto do całodobowej kliniki weterynaryjnej w Warszawie,gdzie uprzednio przygotowaliśmy dla niej miejsce...

Dona to około czteroletnia sunia, która trafiła pod naszą opiekę ze schroniska. Znalazła dom, niestety w domu przebywała inna sunia i ostatecznie dziewczyny się nie dogadały, więc wróciła pod naszą opiekę.

Mokka to sunia w średnim wieku, któa trafiła pod naszą opiekę ze Schroniska dla Zwierząt. Przebywała w nim od wiosny... Dowiedzieliśmy się o niej tydzień temu i od razu podjęliśmy starania, aby ją zabrać. Trochę zalękniona, poznaje inny świat, poza murami Schroniska. ...


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/?id=https%3A%2F%2Fbeaglewpotrzebie.pl%2F13-adopcje%2F24-shaggy): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /plugins/content/fastsocialshare/fastsocialshare.php on line 173
 Beta2

Shaggy dziękuje za pomoc!

Twoja wpłata pomoże nam w opłaceniu kosztów leczenia Shaggy'ego, a także kosztów jego pobytu w hotelu dla zwierząt. Shaggy jest po udarze, w tej chwili funkcjonuje już prawie normalnie, marzymy o dobrym domku dla naszego seniorka.

Za każdą pomoc dziękujemy!

 

[powr-button label='Shaggy']

Miło nam poinformować, że Shaggy zyskał wirtualnego opiekuna :)

Wirtualnym opiekunemShaggy'ego została Firma F.H.U. BOS S.C. Bożena Soszyńska, Maciej Soszyński z Warszawy

W imieniu Shaggy'ego pięknie dziękujemy!

 

 

Shaggy ma dziewięć lat, pod naszą opiekę trafił pięć lat temu. Nie ma chłopak szczęścia… Jest przepięknym, niesamowicie inteligentnym psem, ale potrzebuje zdecydowanego i konsekwentnego opiekuna. Od pięciu lat Shaggy przebywa w hotelu dla zwierząt. Przez ten czas bardzo się zmienił.

Potrafi wykonywać podstawowe komendy, ale trzeba codziennie ćwiczyć ich powtarzanie. Taka intelektualna rozrywka jest dobra dla Shaggy’ego i wzmacnia więź z przewodnikiem.
Uwielbia chodzić na spacery.

Shaggy jest wesołym, zawsze uśmiechniętym psiakiem. Ze swoimi kolegami i koleżankami w hotelu dogaduje się znakomicie.
Nowy właściciel Shaggy'ego musi zdawać sobie sprawę z tego, że czeka go z Shaggym sporo pracy. Każdego dnia trzeba utrwalać to, czego nauczył się w hotelu i nagradzać każde pozytywne zachowanie. Shaggy potrzebuje jasnych, zrozumiałych sygnałów i żelaznej dyscypliny właściciela. Ponieważ to właśnie od właściciela zależy, czy wspólne życie z Shaggym będzie przynosiło radość każdego dnia.

Nie polecamy psiaka do domu z małymi dziećmi.
Shaggy jest wykastrowany, posiada wszystkie szczepienia.

W kwietniu 2017 Shaggy przeszedł udar... Przez długie cztery tygodnie nie mógł się poruszać, początkowo miał także problem z podniesieniem głowy.

Intensywna rehabilitacja oraz leki sprawiły, że stan Shaggy'ego znacznie się poprawił, niestety nie wrócił on już do pełnej sprawności. Porusza się sam, ale jego chód jest chwiejny, a główka przechylona na bok. Ale Shaggy radzi sobie dzielnie, bardzo lubi spacerować w swoim tempie po całym terenie hotelu i zaglądać w znajome sobie kąty.

Kontakt w sprawie adopcji Barbara 500 803 769

Wątek Shaggy'ego jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=17

Zachęcamy również do wirtualnej adopcji Shaggy'ego

 

 

Partnerzy