beaglewpotrzebie.pl - Adopcja wirtualna
Nasi podopieczni ...

Siedmioletnia Bianka, łagodna, bardzo nieśmiała sunia, która chciałaby znaleźć kochający domek, w którym będzie szczęśliwa

Sanni jest ośmioletnią, spokojną, nieco bojaźliwą sunią, której nie chce już właściciel.. Trafiła więc pod naszą opiekę i przebywa obecnie w hoteliku. Trochę onieśmielona nową sytuacją, ale z psami dogaduje się dobrze, lubi ludzi.

Wyniszczona, sponiewierana, zaniedbana, chora, smutna... Trafiła pod naszą opiekę po interwencji. Pojechała prosto do całodobowej kliniki weterynaryjnej w Warszawie,gdzie uprzednio przygotowaliśmy dla niej miejsce...

Dona to około czteroletnia sunia, która trafiła pod naszą opiekę ze schroniska. Znalazła dom, niestety w domu przebywała inna sunia i ostatecznie dziewczyny się nie dogadały, więc wróciła pod naszą opiekę.

Mokka to sunia w średnim wieku, któa trafiła pod naszą opiekę ze Schroniska dla Zwierząt. Przebywała w nim od wiosny... Dowiedzieliśmy się o niej tydzień temu i od razu podjęliśmy starania, aby ją zabrać. Trochę zalękniona, poznaje inny świat, poza murami Schroniska. ...


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/?id=https%3A%2F%2Fbeaglewpotrzebie.pl%2Fadopcje%2Fadopcja-wirtualna): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /plugins/content/fastsocialshare/fastsocialshare.php on line 173

Co to jest adopcja wirtualna?

 

Wirtualna adopcja - to inaczej adopcja na odległość. To dobre rozwiązanie dla osób, które bardzo chcą pomóc jakiemuś zwierzakowi, a z powodu nieodpowiednich warunków mieszkaniowych, alergii, czy innych przyczyn, nie mogą przyjąć zwierzaka pod swój dach.
Polega ona na co miesięcznej wpłacie dowolnej zadeklarowanej kwoty dla konkretnego psiaka. Za te pieniądze my będziemy opłacać hotel, kupować karmę, przeznaczymy je na opiekę medyczną psiaka, jednym słowem zapewnimy mu wszystko, czego potrzebuje i będziemy mogli skupić się na szukaniu mu jak najlepszego domu.
Adopcja wirtualna dla osób prywatnych jest formą spełnienia chęci posiadania zwierzęcia, a dla Firm dobrą reklamą, ponieważ obok zdjęcia każdego psiaka, zamieszczamy imię, nazwę, lub logo Firmy z informacją, że ten właśnie psiak jest pod opieką konkretnej osoby, lub Firmy.

Wirtualnym opiekunem może być właściwie każdy - osoby prywatne, Firmy, Szkoły, Przedszkola, poszczególne klasy, lub grupy, ważna jest chęć i serce dla zwierząt.

Wirtualną adopcją można objąć praktycznie każdego psiaka znajdującego się pod opieką naszego Stowarzyszenia, a przebywającego w hotelu dla zwierząt.
Informacja o tym znajduje się w wątku psa. Jeden psiak może mieć kilku wirtualnych opiekunów. Szczególnie zależy nam na opiekunach dla starszych psiaków, które z racji swojego wieku mają mniejsze szanse na realne znalezienie domu.

Jeżeli zdarzy się tak, że psiak, którego zaadoptowałeś wirtualnie znajdzie dom, my powiadomimy Cię o tym, a Ty będziesz mógł objąć opieka wirtualną następnego psa w potrzebie.
Rozejrzyj się w dziale Adopcje, może znajdziesz w nim swojego wirtualnego podopiecznego?

Jeżeli chcesz w ten sposób pomóc jakiemuś psiakowi, skontaktuj się z nami!
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy